ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Олди Генри Лайон

Тени моего города - 1. Життя, якого не було


 

Тени моего города - 1. Життя, якого не було - Олди Генри Лайон
Тени моего города - 1. Життя, якого не було - это книга, написанная автором, которого зовут Олди Генри Лайон. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Тени моего города - 1. Життя, якого не було равен 9.11 KB

Тени моего города - 1. Життя, якого не було - Олди Генри Лайон - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации


Генри Лайон Олди
Життя, якого не було

* * *

Це розповідь про студента Альбера й зеленооку Женев’єву, це розповідь про холодне море і забіякуватих чайках, це розповідь про журавля в небі, і синицю в небі, і вітер у руці, стиснутій у кулак, бо в нас у руках рідко залишається щось, крім того; це розповідь про пляшку шампанського, відкорковану невлад, це розповідь про зеленооку Женев’єву і студента Альбера, і про життя, якого не було.
Якщо ви знаєте більше, то розповідайте, а я промовчу.
* * *
Дихати було слизько. Він ішов засніженою набережною, смішно човгаючи по плитах, він дихав і ніяк не міг підібрати іншого слова. Так, слизько. Інакше як назвати те відчуття, коли солоний протяг слухняно заповзає всередину, щоб наступної миті стрімголов кинутися вниз, у душу, в саму серцевину, креслячи на схилах хитромудрі петлі?
Він йшов набережною, смішно човгаючи по плитах, і нишком сміявся з власної пишномовністі.
У нього таке бувало рідше, ніж у вас, і частіше, ніж у мене.
Ліворуч, за парапетом, потрісканим від часу і втоми більше, ніж погляди на життя якого старця із завсідників навколишніх кафешок, за шматок хліба билися чайки. Жива ілюстрація до заклику вподобитися птахам небесним. Небеса байдуже поглядали на бійку, старі з кафешок байдуже поглядали на молодого чоловіка, який брів набережною, а молодий чоловік усміхався і йшов собі далі.
Він завжди усміхався, коли був не в гуморі.
Звичка.
Годину тому він послав телеграму батькові, в Хенінг: «Узяв академічну відпустку. Нудьга. Потрібні гроші. Твій Альбер.»
Телеграма пішла стрясати дроти, а мила телеграфістка поправила каштанове волосся і спробувала кокетливо посміхнутися, але не встигла. Важко кокетувати зі спиною, нехай навіть цій спині притаманні виняткова прямота й гідність.
Втричі більша, ніж у вас, і вдвічі – ніж у мене.
Обігнувши новомодний міні-атракціон, де влітку лише за три монети будь-хто охочий міг перекинутися вниз головою і так провисіти цілих три хвилини, він стишив крок.

Тени моего города - 1. Життя, якого не було - Олди Генри Лайон - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Тени моего города - 1. Життя, якого не було на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Тени моего города - 1. Життя, якого не було автора Олди Генри Лайон придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Тени моего города - 1. Життя, якого не було вы захотите почитать и другие книги Олди Генри Лайон. Посмотрите на страницу писателя Олди Генри Лайон - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Тени моего города - 1. Життя, якого не було, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Олди Генри Лайон, написавшего книгу Тени моего города - 1. Життя, якого не було, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Тени моего города - 1. Життя, якого не було; Олди Генри Лайон, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...