ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Карпа Ирена

50 хвилин трави


 

50 хвилин трави - Карпа Ирена
50 хвилин трави - это книга, написанная автором, которого зовут Карпа Ирена. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой 50 хвилин трави равен 79.31 KB

50 хвилин трави - Карпа Ирена - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации«Ірена Карпа «50 хвилин трави»»: ''Фолио''; Харків;
Аннотация
Ірена Карпа (справжнє ім`я невідоме). 23 роки, проживе ще невідомо скільки через свій вельми певний спосіб життя. «Дупа і уродка (…), прибацана тьолка…» — любить цитувати журналісти антоцію до першої Іреніної книги «Знес Паленого». Насправді все ще гірше: Ірена добра, розумна, виважена, гарна…
«Сиджу вечорами, плету макраме…» — зізнається вона в одному інтерв`ю.
Це неправда, що вона любить картинги, — вона пече яблучні пляцки. Неправда, що пірнає в Тихому океані з аквалангом, — вона читає дамські романи.
Ірена НЕ подорожує автостопом, НЕ фотографує заборонених яків в Гімалаях на Індо-Китайському кордоні, НЕ пише блюзнірських текстів для альбомів типу «Курва Кам Бек!» гурту типу «Фактично Самі», НЕ міняє життєвих поглядів і місць проживання, НЕ пише дисертацій з літератури, НЕ вживає жодних наркотиків, НЕ малює автопортретів, де зображений самий лише голий торс, НЕ поводиться нечемно, НЕ заключає мільйонних контрактів.
Ірена просто НЕ каже правди.
Ірена Карпа
50 хвилин трави

(КОЛИ ПОМРЕ ТВОЯ КРАСА)
— Мені так страшно… — Євка нервово потяглася за цигаркою. Та миттю впала їй з рук. Коханий байдуже дивився в інший бік.
— От ти знаєш, що вони з нас зроблять? — провадила вона далі. — Е ні, ти не знаєш, ти просто не хочеш знати… Бо тобі страшно, так?! — Євка рвучко обернулась до коханого. — Ти боїшся так, як не боявся ніхто з нас. Ти ВМІЄШ боятися, правда, Даню?
Він, здавалось, з неприємністю помітив її присутність, але заговорити не спробував.
— Та ти хоч бачиш, де ми?! — не вгавала дівчина. — Ти хоч мене бачиш?!
Він, швидше, чув її надривний голос і відчував гарячковий запах знервованого тіла. Як все обридло…
Коли помре твоя краса-а…— озвалося в смердючих стінах. Ця клята пісенька переслідувала з усіх радіоефірів і поволі починала доводити до сказу. Принаймні, Євку з Даньою, котрі от вже три місяці поспіль шукали порятунку. Притулку. Бодай чогось схожого.

50 хвилин трави - Карпа Ирена - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге 50 хвилин трави на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга 50 хвилин трави автора Карпа Ирена придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги 50 хвилин трави вы захотите почитать и другие книги Карпа Ирена. Посмотрите на страницу писателя Карпа Ирена - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге 50 хвилин трави, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Карпа Ирена, написавшего книгу 50 хвилин трави, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: 50 хвилин трави; Карпа Ирена, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...