ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Карпа Ирена

Фройд би плакав


 

Фройд би плакав - Карпа Ирена
Фройд би плакав - это книга, написанная автором, которого зовут Карпа Ирена. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Фройд би плакав равен 194.59 KB

Фройд би плакав - Карпа Ирена - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации


OCR Busya
«Ірена Карпа "Фройд би плакав"»: "Фолио"; Харків; 2004
Аннотация
Париж — Франкфурт — Джокджакарта — Джакарта — Банг-кок-Джакарта — Джокджакарта — Київ — Яремча — Київ — Джакарта — Плі Айр — Убуд — Джокджакарта — Берлін — Мюнхен — Київ — Делі — Агра — Катманду — Тхімпху — Київ — Яремча — Лімасол — Київ — Ярославль — Київ — Прага Такий шлях зробив цей роман, перш ніж стати книжкою «Фройд би плакав». Кемпінги і дорогі отелі, помешкання українських заробітчан і західних дипломатів, шведський коханець зі шляхетною місією покращити світ і російський коханець з купою проблем, світ шоу-бізнесу і буддійські храми, а ще — багато-багато коротких притч і анекдотів, сумних і не дуже історій. Все це з відвертістю, якої ще не знала українська література. Ця книжка може приголомшити, але не відпустить до останньої сторінки, залишаючи відчуття довгої і виснажливої подорожі, після якої стаєш іншою людиною.
Ирена Карпа
Фройд би плакав

Художник— оформлювач Л Д. Киркач-Остова
© I. Карпа, 2004
© I. В. Осипов, художні оформлення, 2004
© Видавництво «Фоліо», марка серн, 2004
Передмова
Ну от, дочекалися й ми першого в історії української літератури колоніального роману. НІ, ірена Карпа — не Ловренс Аравійський, неДжозеф Конрад і не Редьярд Кіплінґ. У неї інше призначення й інше доручення. У неї навіть стать інша. Не думайте, що вона просто жінка. Це андрогінний монстр, який не знає, яку дурницю йому витворити кожної наступної миті. Це надмісткий твердий диск із безмежною пам'яттю, здатною перетравити і засвоїти всі ці азійські чунга-чанґи, шіви, брабхупади і пропани з бутанами. Це королева неполіткоректності і безсоромності, яка топче традиційну українську цнотливість, із загальноєвропейською за компанію, босими ніжками невиліковної Лолітки. Це вразлива і надчутлива дівчинка, яка хотіла вдочерити носоріжку. Це дівчинка, яка курить і не затягується. Це дівчинка, якій, у принципі, і не треба курити, її і без того пре. Це перша українська письменниця, котра потрапила у саме серце Азії і розповіла нам про незвіданий світ нашою літературною мовою з вкрапленнями всіх можливих іноземних мов, мови жестів, мови рухів, мови матів, мови крові, мови любові.

Фройд би плакав - Карпа Ирена - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Фройд би плакав на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Фройд би плакав автора Карпа Ирена придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Фройд би плакав вы захотите почитать и другие книги Карпа Ирена. Посмотрите на страницу писателя Карпа Ирена - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Фройд би плакав, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Карпа Ирена, написавшего книгу Фройд би плакав, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Фройд би плакав; Карпа Ирена, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...