ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Зварич Павло Прокопович

Вареники, млинці, пампушки…


 

Вареники, млинці, пампушки… - Зварич Павло Прокопович
Вареники, млинці, пампушки… - это книга, написанная автором, которого зовут Зварич Павло Прокопович. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Вареники, млинці, пампушки… равен 53.42 KB

Вареники, млинці, пампушки… - Зварич Павло Прокопович - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации
Павло Прокопович Зварич
Вареники, млинці, пампушки…Павло Зварич
ВАРЕНИКИ, МЛИНЦІ, ПАМПУШКИ…

Запрошуємо на вареники

Вареники – класична українська страва з вареного тіста, з начінкою. Різноманітні сполучення вареного тіста з начінками з овочів, ягід, м'яса надають вареникам неповторного смаку, високої калорійності, а поєднання рослинних білків і білків м'яса робить їх повноцінними щодо незамінних амінокіслот, необхідних для організму людини, але відсутніх у рослинних білках. Міняючи начінку, вареники можна подавати, як гарячу закуску (вареники з картоплею, смажені з салом і цибулею), друге блюдо (вареники з м'ясом) і десерт (вареники з сиром, повидлом, варенням, ягодами). Цінність вареників ще й в тому, що компоненти для приготування завжди під рукою.
Начинка – сир, смажена капуста, варені гриби, товчена варена картопля, мак, калина, вишня, чорниця, полуниця, яблука, варені подріблені сухофрукти, варена квасоля, повидло, м'ясо яловичина, свинина, печінка упереміш з картоплею, лівер, просто печінка.
Такі вареники готували на храмове свято, весілля, хрестини, поминки. Варили їх на толоку й обжинки. На другий день весілля дівчата-дружки обов'язково несли вареники молодій на сніданок, а жінки до породіллі «на родини».
Тісто для вареників готують з пшеничного борошна, води, яєць, солі. Причому воду слід брати холодну, а не теплу, оскільки холодна вода довше тримає вологу, тісто довго не висихає й при виготовленні вареників добре злипається. Борошно для вареників має

Вареники, млинці, пампушки… - Зварич Павло Прокопович - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Вареники, млинці, пампушки… на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Вареники, млинці, пампушки… автора Зварич Павло Прокопович придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Вареники, млинці, пампушки… вы захотите почитать и другие книги Зварич Павло Прокопович. Посмотрите на страницу писателя Зварич Павло Прокопович - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Вареники, млинці, пампушки…, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Зварич Павло Прокопович, написавшего книгу Вареники, млинці, пампушки…, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Вареники, млинці, пампушки…; Зварич Павло Прокопович, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...