ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Шевчук Валерiй

Філософський цикл - 1. Птахи з невидимого острова


 

Філософський цикл - 1. Птахи з невидимого острова - Шевчук Валерiй
Філософський цикл - 1. Птахи з невидимого острова - это книга, написанная автором, которого зовут Шевчук Валерiй. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Філософський цикл - 1. Птахи з невидимого острова равен 207.15 KB

Філософський цикл - 1. Птахи з невидимого острова - Шевчук Валерiй - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации

Валерій Шевчук: «Птахи з невидимого острова»

Валерій Шевчук
Птахи з невидимого острова


Філософський цикл – 1OCR Busya
«Валерий Шевчук "Птахи з невидимого острова"»: "Радянський письменник"; Київ; 1989
Аннотация Трі повісті — "Птахи з невидимого острова", "Сповідь", "Мор", об'єднані в філософський цикл — написано в жанрі історичної фантастики. Дивовижні пригоди героїв реалістично врощені в достеменну історичну атмосферу XVII та XVII ст. Валерій Шевчук
Птахи з невидимого острова 1 По гребені високого земляного валу тягся обмазаний глиною частокіл із дубових колод; здавалося крізь дощ, що то висока глиняна стіна. Стриміла вежа, дощ обмивав її, і вона химерно похитувалась у сірому світлі. В рові стояла глиняста вода, дощ цюпав по ній, і вода ставала наче гусяче тіло — згори на неї клалися жовті береги валу й частоколу. Перед брамою здіймався звідний міст, і Олізар на мент спинився, перестрашено озираючись. Але стояла мертвотна тиша, замок у мряці був міражний та розмитий; Олізар присів на сивий мокрий камінь, бо йому раптом відібрало дихання; в цій глухій стороні (бозна й куди він потрапив) йому почало здаватися, що він безнадійно заблукав. Сидів, понурившись, дощ сипав і сипав, а він уже коцюбнув. Потягло подувом, і лице його зросилося. Здригнувся, звів голову й сонно обдивився мур, що лежав перед ним. Від того муру, із мряки, випливла постать озброєної людини; він збагнув, що це хтось із замкової сторожі. Зрештою, було їх уже двоє, ішли повільно й розмі

Філософський цикл - 1. Птахи з невидимого острова - Шевчук Валерiй - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Філософський цикл - 1. Птахи з невидимого острова на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Філософський цикл - 1. Птахи з невидимого острова автора Шевчук Валерiй придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Філософський цикл - 1. Птахи з невидимого острова вы захотите почитать и другие книги Шевчук Валерiй. Посмотрите на страницу писателя Шевчук Валерiй - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Філософський цикл - 1. Птахи з невидимого острова, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Шевчук Валерiй, написавшего книгу Філософський цикл - 1. Птахи з невидимого острова, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Філософський цикл - 1. Птахи з невидимого острова; Шевчук Валерiй, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...