ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Шевчук Валерiй

Філософський цикл - 3. Сповідь


 

Філософський цикл - 3. Сповідь - Шевчук Валерiй
Філософський цикл - 3. Сповідь - это книга, написанная автором, которого зовут Шевчук Валерiй. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Філософський цикл - 3. Сповідь равен 282.23 KB

Філософський цикл - 3. Сповідь - Шевчук Валерiй - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации


Філософський цикл – 3

OCRBusya
«Валерій Шевчук «Птахи з невидимого острова»»: "Радянський письменник"; Київ; 1989
Аннотация
Три повісті — «Птахи з невидимого острова», «Сповідь», «Мор», об'єднані в філософський цикл, — написано в жанрі історичної фантастики. Дивовижні пригоди героїв реалістично врощені в достеменно виписану історичну атмосферу XVII та XVIII ст.
Валерій Шевчук
Мор
Розділ І. СТРАННІЙ
Чоловік брів порожньою закуреною дорогою, одежа на ньому обтріпалася й висіла клаптями, взуття майже розлізлося — черпав ногами сиву, суху куряву, і та провисала за ним туманцем. Чоловік ішов, понурившись, начебто його тільки й цікавило, що розбите понікуди власне взуття. Він не помітив і того, що на небі зібралися хмари і зникло сонце, таке палюще й нещадне в усі найближчі дні, які він пам'ятав: а коли гримнуло над головою, він здивовано звів посіріле од куряви обличчя і подививсь у небо з неймовірним зачудуванням. Але не побачив ні хмар, ні чистих, вигрітих латок неба, котрі ще світилися в густому накопиську, натомість на переніссі напружилася зморшка, і він почав щось згадувати.
Це «щось» теж був гуркіт, але не грому, а гармат, до нього долучався ляскіт мушкетів: а коли небо перерізала їдка блискавиця, він увіч пригадав, як блискочуть під сонцем шаблі, почув іржання коней і побачив з'єднані в обоз війська. Але цей його спомин був надто короткий і виник тільки через те, що так нагло почувся грім; зрештою прогриміло ще раз і ще — знову заблискотіло небо вогняними батогами. І знову задер угору обличчя і начебто пробуджувався, бо згадував: гуркіт грому, як ляскіт гармат та мушкетів; спалах блискавок, як зблиск шабель; хмари, ніби огорнені зусебіч ворожим військом обози, — коні помчали по небу, бліді коні смерті, і він почув трупний запах, який уже стільки часу його переслідує. Коні таки бігли небом, бліді, сумні коні, і їхала на них вершником у кільканадцятьох відбитках сухокоста. Блиск її коси — як блиск шабель, і в міражному світлі, що на мить заливало землю, він побачив роздуті від спеки тіла й почув крики поранених.

Філософський цикл - 3. Сповідь - Шевчук Валерiй - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Філософський цикл - 3. Сповідь на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Філософський цикл - 3. Сповідь автора Шевчук Валерiй придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Філософський цикл - 3. Сповідь вы захотите почитать и другие книги Шевчук Валерiй. Посмотрите на страницу писателя Шевчук Валерiй - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Філософський цикл - 3. Сповідь, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Шевчук Валерiй, написавшего книгу Філософський цикл - 3. Сповідь, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Філософський цикл - 3. Сповідь; Шевчук Валерiй, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...