ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

 

Ги-ги-и - Винничук Юрий
Ги-ги-и - это книга, написанная автором, которого зовут Винничук Юрий. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Ги-ги-и равен 206.7 KB

Ги-ги-и - Винничук Юрий - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации

Юрий Винничук: «Ги-ги-и»

Юрий Винничук
Ги-ги-иOCR Busya
«Юрій Винничук "Ги-ги-и"»: литературна агенція "Пірамида"; Львів; 2007

ISBN 978-966-441-039-4 Аннотация Перед вами книжка, яка складається здебільшого з творів написаних у жанрі чорного гумору й абсурду. Писалися вони переважно у 70-80-х роках і не призначалися для публікації. Проте гуляли по руках без зазначення авторства у самвидаві, потрапляли у руки КҐБ, викликаючи у недремних працівників невидимого фронту жвавий інтерес і спроби за будь-якої ціни здобути ще й їхнього автора.Можливо, у тих читачів, які були захоплені «Вікнами застиглого часу» та «Місцем для Дракона», ці твори Юрія Винничука, якого справедливо називають «батьком чорного гумору», викличуть роздратування, але цей «чорний» період його творчості перекреслити неможливо бодай тому, що багато з цих оповідань і досі перебувають на руках та мандрують в інтернеті. Це інша література і творилася вона як своєрідний протест проти постулатів соцреалізму, проти безпросвітності брєжнєвської епохи, а в окремих зразках це відверта антисовєтчина, яка дивом залишилась непокараною. Юрій ВинничукГи-ги-и Маленький вступ від видавця Ця книга – сюрприз не тільки для читачів, але й частково для самого автора. Уже коли видання макетувалося, до нас несподівано звернувся колишній працівник КҐБ і запитав, чи цікавлять нас… невідомі твори Юрія Винничука. Ми були щиро здивовані пропозицією придбати у нього цілу папку. Нам відомо було, що це вже не перший подібний прецедент. Таким самим чином були викуплені

Ги-ги-и - Винничук Юрий - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Ги-ги-и на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Ги-ги-и автора Винничук Юрий придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Ги-ги-и вы захотите почитать и другие книги Винничук Юрий. Посмотрите на страницу писателя Винничук Юрий - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Ги-ги-и, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Винничук Юрий, написавшего книгу Ги-ги-и, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Ги-ги-и; Винничук Юрий, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...