ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Забужко Оксана

Let my people go


 

Let my people go - Забужко Оксана
Let my people go - это книга, написанная автором, которого зовут Забужко Оксана. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Let my people go равен 115.84 KB

Let my people go - Забужко Оксана - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации


OCR Busya
«Оксана Забужко "Let my people go"»: "Факт"; Київ; 2005
Аннотация
У прозі мене завжди найбільше цікавило саме це — як, у який спосіб історія стає культурою. Як «перекладаються» мовою літератури принципово неохопні оком суспільні процеси, у котрі втягнено мільйони людей. Ця книжка — ні в якому разі не персональна письменницька «хроніка революції», хоча деякі, незнані українському читачеві, інформаційні штрихи до загального тої революції портрета вона, сподіваюсь, і додасть. Але насамперед це спроба відповісти на головне питання, яке мене тоді мучило, — як водночас проживати історію і писати про неї. Як, перебуваючи «всередині» неї, добувати з неї смисл — той, котрий зрештою й відкладається в арсеналі культурної пам'яти народу.
Оксана Забужко
Let my people go

Оформлення обкладинки та шмуцтитулів Ростислава Лужецького
© О. Забужко, 2005
© Р. Лужецький, обкладинка, 2005
© Дизайн, макет «Факт». 2005
— От уже й революція відбулася, — сердито сказав навесні 2005-го один розумний чоловік, перемикаючи телеканали (на кожному з них схожа на фрекен Цап парламентарша — у домашньому халатику квіточками — третій день поспіль слізно сповідалася з того, як із товаришами по партії ділила одне лікарняне ліжко на трьох, прикувавшись до нього наручниками, і нічого цікавішого в українській інформаційній перспективі на найближчий час не світило…), — от і революція відбулась — а ми так. нічого й не зрозуміли!…
Думаю, саме в той момент у мене й з'явилась думка випустити у світ цю книжку.
Із виниклого тоді почуття вини за те, що в цьому «не зрозуміли» може бути й моя — хай і мимовільна — частка.
Або, може, це сталось пізніше, влітку, — коли, повертаючись додому з Варшави, з телевізійного круглого столу «Помаранчева революція й українська тожсамість» (і гірко міркуючи собі, що от, а українська телевізія такого круглого столу так досі й не провела…), розгорнула в літаку «Gаzetu Wuborchu» і вгледіла цілий розворот, присвячений родині покійного Аліка Асланова — першої жертви цієї революції, яку ми звикли звати «безкровною», хоча безкровних революцій не буває.

Let my people go - Забужко Оксана - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Let my people go на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Let my people go автора Забужко Оксана придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Let my people go вы захотите почитать и другие книги Забужко Оксана. Посмотрите на страницу писателя Забужко Оксана - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Let my people go, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Забужко Оксана, написавшего книгу Let my people go, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Let my people go; Забужко Оксана, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...