ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Забужко Оксана

Дівчатка


 

Дівчатка - Забужко Оксана
Дівчатка - это книга, написанная автором, которого зовут Забужко Оксана. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Дівчатка равен 36.52 KB

Дівчатка - Забужко Оксана - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации

Оксана Забужко: «Дівчатка»

Оксана Забужко
Дівчатка


OCR Busya
«Оксана Забужко "Сестро, сестро"»: "Факт"; Київ; 2004
Аннотация "Майже про всіх людей, що відіграли в її житті хоч трохи варту окремого епізода ролю, в Дарки зберігся перший спогад — схований у пам'яті, як на дні шухляди, моментальний знімок іншого, чужого , за Бог його зна якими й прикметами з місця вирізненого, вихопленого оком з-поміж багатьох , з безладно захаращеного тла решти світу — як нехибна обіцянка майбутнього. Розкладені вряд, ці знімки явили б низку найрозмаїтіших і найнесподіваніших ракурсів — від блискавичного поціляння, навпроти себе, очима в очі, що викрешує межи двома вольтову дугу найкоротшого зв'язку (очі сині, очі сірі, очі зелені, всі з однаковим заворожливо-скляним блиском старовинного кришталю — все чоловічі очі: втім, як знати, які в цю мить у тебе?), — і до зроблених ніби прихованою камерою, коли об'єкт іще тебе не бачить і не підозрює, що йому судилося кимось для тебе стати, — ракурси профільні, у три чверті й навіть зі спини, точніше, з потилиці: потилиці часом бувають несамовито виразні. А проте, скільки б не порпалася в пам'яті, Дарка ніколи не могла знайти там уперше побачену Ленцю. Ленця не прийшла ззовні — вона розвинулася зсередини Дарки, як її власний орган. Як дочасно приспаний ґен спадкової хвороби"... Оксана Забужко
Дівчатка Дарка вгледіла її в тролейбусі — червневому, пітному, переповненому людьми й їхніми запахами: солодкаво-нестерпним, майже покі

Дівчатка - Забужко Оксана - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Дівчатка на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Дівчатка автора Забужко Оксана придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Дівчатка вы захотите почитать и другие книги Забужко Оксана. Посмотрите на страницу писателя Забужко Оксана - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Дівчатка, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Забужко Оксана, написавшего книгу Дівчатка, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Дівчатка; Забужко Оксана, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...