ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Забужко Оксана

Казка про калинову сопілку


 

Казка про калинову сопілку - Забужко Оксана
Казка про калинову сопілку - это книга, написанная автором, которого зовут Забужко Оксана. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Казка про калинову сопілку равен 42.46 KB

Казка про калинову сопілку - Забужко Оксана - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации


OCR Busya
«Забужко О. Сестро, сестро»: Факт; Київ; 2004
Аннотация
Вона вродилася з місяцем на лобі. Так їй потім розказувала мати, як запам'ятала собі з першої хвилі, з першого крику викинутої над собою аж під сволок чиїмись моцними руками дитини, на яку дивилася знизу вгору, нездужаючи скліпувати сліз, — на трохи зависокому як для дівчинки, опукло-буцатенькому лобику виразно темнів збоку невеличкий багряний серпик, наче місяць-недобір. Тільки мати вперто казала — молодик, доки сама в це не повірила: відомо ж бо, що молодик — то на долю, а недобір — тим він і недобір, що наводить на лихі сни...
Оксана Забужко
Казка про калинову сопілку
Вона вродилася з місяцем на лобі. Так їй потім розказувала мати, як запам'ятала собі з першої хвилі, з першого крику викинутої над собою аж під сволок чиїмись моцними руками дитини, на яку дивилася знизу вгору, нездужаючи скліпувати сліз, — на трохи зависокому як для дівчинки, опукло-буцатенькому лобику виразно темнів збоку невеличкий багряний серпик, наче місяць-недобір. Тільки мати вперто казала — молодик, доки сама в це не повірила: відомо ж бо, що молодик — то на долю, а недобір — тим він і недобір, що наводить на лихі сни, і в той бік ліпше думок не пускати, тим більше, що з часом значне місце поросло волосом, густа його шапка насунулася нижче, скрадаючи недівоцький розгін чола, присталий хіба якому лаврському ченцеві, і ніхто вже, хоч би й хтів, не потрапив би дібрати, куди саме скеровано місячні роги, — тільки змиваючи дівчинці голову можна було налапати виступаючий під пальцями пружок, на якому поріст виганявсь особливо буйний, чорний як смола і жорсткий як дріт, ще й такий соромітно-кучерявий, мов, прости Боже, не на голові, а на грішному тілі, де ще дитині й не засівалося, і часами материнські пальці на тім пружкові на мить затерпали — під голкою згадки, як нишком хрестилася й відпльовувалася на вид місячного знаку баба-пупорізка, добачивши в ньому бусурменське тавро або, не при образах святих згадуючи, й слід відомо-чийого кігтя, що на одне виходить:

Казка про калинову сопілку - Забужко Оксана - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Казка про калинову сопілку на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Казка про калинову сопілку автора Забужко Оксана придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Казка про калинову сопілку вы захотите почитать и другие книги Забужко Оксана. Посмотрите на страницу писателя Забужко Оксана - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Казка про калинову сопілку, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Забужко Оксана, написавшего книгу Казка про калинову сопілку, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Казка про калинову сопілку; Забужко Оксана, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...