ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Забужко Оксана

Сестро, сестро


 

Сестро, сестро - Забужко Оксана
Сестро, сестро - это книга, написанная автором, которого зовут Забужко Оксана. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Сестро, сестро равен 67.28 KB

Сестро, сестро - Забужко Оксана - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации

Оксана Забужко: «Сестро, сестро»

Оксана Забужко
Сестро, сестроOCR Busya
«Оксанс Забужко "Сестро, сестро"»: "Факт"; Київ; 2004
Аннотация У тебе мусила б бути сестра — на чотири, ні, на п'ять років молодша. Над цілим твоїм дитинством кружляли безтілесні жіночі імена, міняючись місцями, перекликуючись навзаєм, — ти не знала, до чого їх приточити, а лялькам давати не важилась: імена були не «лялькові», тобто не зняті з живих людей, а якісь нізвідкісні — немов крізь стогін самопливом вигулькнулого імени, що надовго опосідало твій внутрішній слух (а вони всі гули як стогін, найчастіше повторюване — «Іванна»), хтось добивався до тебе — хтось, хто хотів бути названим... Оксана Забужко
Сестро, сестро У тебе мусила б бути сестра — на чотири, ні, на п'ять років молодша. Над цілим твоїм дитинством кружляли безтілесні жіночі імена, міняючись місцями, перекликуючись навзаєм, — ти не знала, до чого їх приточити, а лялькам давати не важилась: імена були не «лялькові», тобто не зняті з живих людей, а якісь нізвідкісні — немов крізь стогін самопливом вигулькнулого імени, що надовго опосідало твій внутрішній слух (а вони всі гули як стогін, найчастіше повторюване — «Іванна»), хтось добивався до тебе — хтось, хто хотів бути названим. У другому класі тобі довелося змінити школу, і то був перший раз, коли зміну оточення ти сприйняла як визволення, як прорив у сферу, де можна виправити власну біографію на ту, котра мусила б бути: ти розповіла новим однокласникам, що має

Сестро, сестро - Забужко Оксана - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Сестро, сестро на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Сестро, сестро автора Забужко Оксана придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Сестро, сестро вы захотите почитать и другие книги Забужко Оксана. Посмотрите на страницу писателя Забужко Оксана - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Сестро, сестро, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Забужко Оксана, написавшего книгу Сестро, сестро, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Сестро, сестро; Забужко Оксана, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...