ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Андрухович Юрій

Московіада


 

Московіада - Андрухович Юрій
Московіада - это книга, написанная автором, которого зовут Андрухович Юрій. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Московіада равен 178.83 KB

Московіада - Андрухович Юрій - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации

Юрій Андрухович: «Московіада»

Юрій Андрухович
МосковіадаOCRBusya & SpellCheck smok_armanych
«Юрій Андрухович "Московіада"»: Лілея-НВ; Ивано-Франковск; 2000
Аннотация «Я прожив у Москві майже два роки, і то було чи не найщасливіші мої часи. Мабуть, саме з цієї причини в моєму романі стільки злості й чорної невдячності. Я досі не знаю, що в ньому більше важіть: втрачені можливості чи здобуті примари.» Юрій Андрухович
МосковіадаРоман жахів Нехай и на сей раз вони в нас не вплюють нічого. Григорій Чубай
Живеш на сьомому поверсі, стіни кімнати завісив козаками й діячами ЗУНР, з вікна бачиш московські дахи, безрадісні тополині алеї, Останкінської телевежі не бачиш – її видно з кімнат, розташованих по другий бік коридору, – але близька її присутність відчувається щохвилини; випромінює щось дуже снодійне, віруси млявості та апатії, тому вранці ніяк не можеш прокинутися, переходиш з одного сновидіння в інше, ніби з країни в країну. Спиш самовіддано, найчастіше до одинадцятої, поки узбек за стіною не увімкне на повний регулятор духмяну орієнтальну музику «адин палка два струна». Проклинаючи незлостиво нещасну нашу історію, дружбу народів і союзний договір 22-го року, усвідомлюєш: далі спати не можна. Тим більше, що єврей за іншою стіною вже повернувся з виправи по крамницях, вкотре накупивши, скажімо, «колготок» для своєї незліченної ветхозаві

Московіада - Андрухович Юрій - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Московіада на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Московіада автора Андрухович Юрій придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Московіада вы захотите почитать и другие книги Андрухович Юрій. Посмотрите на страницу писателя Андрухович Юрій - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Московіада, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Андрухович Юрій, написавшего книгу Московіада, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Московіада; Андрухович Юрій, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...