ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Соколян Марина

Зворотня сторона Демонології


 

Зворотня сторона Демонології - Соколян Марина
Зворотня сторона Демонології - это книга, написанная автором, которого зовут Соколян Марина. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Зворотня сторона Демонології равен 80.91 KB

Зворотня сторона Демонології - Соколян Марина - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрацииАннотация
Я — суккуб. Моя мати була демоном, а батько, природньо, — монахом. Та, власне, ним міг бут хто завгодно: моя матінка ніколи і не намагалася впорядкувати за пріоритетами своє вельми активне сексуальне життя. Щоправда, я про це дізналася зовсім недавно. Виховання, знаєте, культурні обмеження часто не дають розкритися природнім здібностям. Не можна сказати, що цей факт мене здивував чи приголомшив. Ні. Він просто ввів мене в глибокий шоковий стан, заледве не вкоротивши мені життя. Мої тодішні почуття можна порівняти хіба що з почуттями дівчини, яку добрий лікар вітає з поповненням у сімействі. Таким ось лікарем став для мене пан Бішоп, викладач курсу Прикладної Демонології у нашому Університеті...
Марина Соколян
Зворотня сторона Демонології

ПОВІСТЬ-ЖАРТ

This shit happening is good for me.
Stoicism.

всі події та особи вигадані, будь-яка подібність до реальних подій чи осіб випадкова

…І…
Я — суккуб. Моя мати була демоном, а батько, природньо, — монахом. Та, власне, ним міг бут хто завгодно: моя матінка ніколи і не намагалася впорядкувати за пріоритетами своє вельми активне сексуальне життя.
Щоправда, я про це дізналася зовсім недавно. Виховання, знаєте, культурні обмеження часто не дають розкритися природнім здібностям. Не можна сказати, що цей факт мене здивував чи приголомшив. Ні. Він просто ввів мене в глибокий шоковий стан, заледве не вкоротивши мені життя. Мої тодішні почуття можна порівняти хіба що з почуттями дівчини, яку добрий лікар вітає з поповненням у сімействі.
Таким ось лікарем став для мене пан Бішоп, викладач курсу Прикладної Демонології у нашому Університеті. Прошу не плутати наш Університет з Королівським Університетом, цією пародією на Вищу Школу, де рівень корупції зростає щороку в оберненій залежності від рівня освіти. В нашому ж Університеті навчається тільки еліта. Можете сміливо сподіватися, гроші витрачені вами на невеличкі подарунки при вступі не пропадуть намарне.
Чесно кажучи, я не записувалася на Прикладну Демонологію з власної волі та в тверезій пам'яті.

Зворотня сторона Демонології - Соколян Марина - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Зворотня сторона Демонології на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Зворотня сторона Демонології автора Соколян Марина придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Зворотня сторона Демонології вы захотите почитать и другие книги Соколян Марина. Посмотрите на страницу писателя Соколян Марина - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Зворотня сторона Демонології, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Соколян Марина, написавшего книгу Зворотня сторона Демонології, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Зворотня сторона Демонології; Соколян Марина, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...