ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

 

Все ясно - Фоер Джонатан Сафран
Все ясно - это книга, написанная автором, которого зовут Фоер Джонатан Сафран. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Все ясно равен 222.67 KB

Все ясно - Фоер Джонатан Сафран - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации


OCRBusya
«Джонатан Сафран Фоер «Все ясно»»: видаництво "ФАКТ"; Київ; 2005
Аннотация
У цьому життєствердному романі поєднано все, що тільки можливо: подорож двадцятирічного американця сучасною Україною, історію єврейського містечка, знищеного під час голокосту, листи не дуже грамотного юного одесита-перекладача про наше сучасне життя (як його собі уявляє автор-американець). З пожовклою фотографією в руках головний герой роману вирушає до далекої, незнаної України, аби знайти людину, яка врятувала його дідуся в роки другої світової війни. Його супутники — ровесник з Одеси, «сліпий» дідусь та пес Семмі Дейвіс Молодший-Молодший. Ця феєрична та непердбачувана подорож обертається на шлях до себе, на пошук відповіді на одвічні питання.
Джонатан Сафран Фоер
Все ясно

За сприяння Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні
Переклад з англійської здійснено за виданням Foer, Jonathan Safran. Everything is Illuminated: A novel. — Penguin Books, 2002.
Згідно з угодою з автором
Перекладач — Ростислав Семків

ПРОСТО Й НЕМОЖЛИВО:
Присвячую своїй сім'ї

Увертюра перед початком дуже жорсткої подорожі
За паспортом я — Олександр Перцов. Але всі другани кличуть мене просто Алекс, бо так набагато легше вимовити моє законне ім'я. Мама мене називає «Льоша-не-нервуй-мене», бо я постійно дію їй на нерви. Якшо хочете знати, чому я так її нервую — то це тому, шо вічно десь лажу з друзями й сію направо-наліво грошовими знаками та роблю ше багато такого, шо може її нервувати. Батя взяв собі за звичку кликати мене «Шапка» — через мою песцеву вушанку, яку я носив би навіть літом. Ну, тепер він уже мене так не називає, бо я його наполегливо попросив перестати. Таке прізвисько здавалося мені якимось дуже вже дитячим, а я звик вважати себе крутим і креативним пацаном. У мене є купа дівчат, можете мені повірити, і кожна з них називає мене якось особливо. Одна каже «Манюня». Це не тому, шо я малий, просто вона дуже про мене піклується.

Все ясно - Фоер Джонатан Сафран - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Все ясно на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Все ясно автора Фоер Джонатан Сафран придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Все ясно вы захотите почитать и другие книги Фоер Джонатан Сафран. Посмотрите на страницу писателя Фоер Джонатан Сафран - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Все ясно, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Фоер Джонатан Сафран, написавшего книгу Все ясно, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Все ясно; Фоер Джонатан Сафран, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...