ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Милн Алан Александр

Вінні-Пух та його друзі


 

Вінні-Пух та його друзі - Милн Алан Александр
Вінні-Пух та його друзі - это книга, написанная автором, которого зовут Милн Алан Александр. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Вінні-Пух та його друзі равен 123.24 KB

Вінні-Пух та його друзі - Милн Алан Александр - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации


Aerius
«Вінні-Пух»: © Видавництво Івана Малковича \'\'А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА\'\'; Київ; 2003
ISBN 966-7047-35-0
Аннотация
Англійський письменник Алан Александер Мілн [Alan Alexander Milne] (1882-1956) належить до письменників так званого втраченого покоління, тобто покоління, молодість якого припала на роки першої світової війни. Проте, на відміну від фронтових побратимів (скажімо, Річарда Олдінгтона, з яким Мілн воював навіть у одному полку), Мілнові суджено було прославитись не книгами про безглузді жахіття війни, а наївним і довірливим ведмедиком на ім`я Пух. Щоправда, перед «Вінні-Пухом» у житті Мілна трапилась визначальна подія: 1920 року у нього народився перший і єдиний син на ім`я Крістофер Робін Мілн, для якого згодом і було написано цю книгу, і який став одним з її головних героїв. Перші 10 розділів побачили світ у 1926 році у книзі «Вінні-Пух», а 1928 року у книзі «Хатка на Пуховій Галявці» було вміщено решту 10 оповідань про Вінні-Пуха та його друзів. Відтоді обидві книги виходять, здебільшого, під однією обкладинкою, а ведмедик Вінні-Пух став одним із найулюбленіших героїв для дітей усього світу.
Алан. А. Мілн
Вінні-Пух
Приповідка
Вам доводилося читати іншу книжку про Крістофера Робіна? Ні? Шкода. Бо коли б ви читали ту книжку, то відразу пригадали б, що колись, давно-давно, Крістофер Робін був знайомий з одним лебедем (чи, може, лебідь був знайомий з Крістофером Робіном, зараз не пам'ятаю), якого він звав Пухом. Згодом лебідь кудись залетів, а ім'я від нього зосталося. І коли ведмедик, новий друг Крістофера Робіна, сказав, що йому б личило найкраще в світі ім'я, Крістофер Робін, не задумуючись, назвав його Вінні-Пухом. Так він Вінні-Пухом і залишився.
"Пухом – це зрозуміло. Але чому Вінні?" – спитаєте ви.
Зараз поясню. Неможливо жити в столиці й хоча б двічі на тиждень – у суботу й неділю – не бувати в зоопарку. Правда, є такі диваки, що зовсім не вміють бувати в зоопарку. Вони заходять у ворота, де написано "Вхід", і поспіхом перебігають від клітки до клітки, не минаючи жодної, аж поки опиняться біля воріт, де написано "Вихід".

Вінні-Пух та його друзі - Милн Алан Александр - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Вінні-Пух та його друзі на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Вінні-Пух та його друзі автора Милн Алан Александр придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Вінні-Пух та його друзі вы захотите почитать и другие книги Милн Алан Александр. Посмотрите на страницу писателя Милн Алан Александр - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Вінні-Пух та його друзі, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Милн Алан Александр, написавшего книгу Вінні-Пух та його друзі, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Вінні-Пух та його друзі; Милн Алан Александр, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...