ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Олди Генри Лайон

Де батько твій, Адаме?


 

Де батько твій, Адаме? - Олди Генри Лайон
Де батько твій, Адаме? - это книга, написанная автором, которого зовут Олди Генри Лайон. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Де батько твій, Адаме? равен 48.52 KB

Де батько твій, Адаме? - Олди Генри Лайон - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации

Генрі Лайон Олді
Де батько твій, Адаме?

Розбите яйце.
Спорожніла скрижаль.
І лезо ножа вщент доїла іржа.
А сховане жало штрикає безумця:
"На жаль…"
Кирило Сич
Сьогодні у мене вбили батька.
Дивно, що я такий схвильований. Неприємне відчуття: повсякденність, випадковий збіг обставин; причому кожна з них – не важливіша за розбиту ненароком чашку. Але раптом серце починає відчайдушно калатати, а по спині пробігають холодні мурашки. Плотських батьків у мене вбивали безліч разів. У бунтівному Льєжі, коли натовп затоптав Кульгавого П’єркіна. Біля села Місакціелі двоє грабіжників образилися на пастуха Іраклія – упертюх вчепився в барана, немов той був його братом. У передмістях Бейцзіна, в дні бунту іхетуанів, більш відомого як Боксерське повстання. У Краківському гетто. Якщо почати згадувати… Бувало, я сам, власними руками, позбавляв батька життя. Ні, все-таки я хвилююся. Зрозуміло, не життя – тіла. Фізичного існування. Зараз майже всі мої батьки тут, зі мною. У мені. Ті ж, кого ще немає, незабаром приєднаються.
Окрім цього.
Якби інакше – хіба змінився б мій пульс?
Я повертався зі школи. Перший раз в перший клас – найбільш вдалий час і місце для насильства. Шкода, іронія не допомагає. Та й вигляд вона, іронія, має тьмяний. Гірчить. Мама пішла влагоджувати справи з похоронами. Вона спокійна й урівноважена, моя плотська мама. Вона дуже любила батька, і проте: спокій і рівновага духу. Саме позаздрити. Півгодини тому вона вийшла на зв’язок: з крематорієм все домовлено, вінок замовлено. Відчувалося: те, що трапилось, хвилює її приблизно так само, як зіпсутий улюблений сарафан або розбита чашка, порівнянням з якою я зловживав хвилину тому. Вона права. Або просто уміє блокувати зайві емоції. А я не вмію. Особливо – чужі емоції, які ведуть в глухий кут. Мені, на відміну від мами, плотськи народженої до Спокути, не доводилося цього робити. Ось і не навчився.
Тато, навіщо ти поліз захищати Владіка?

Де батько твій, Адаме? - Олди Генри Лайон - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Де батько твій, Адаме? на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Де батько твій, Адаме? автора Олди Генри Лайон придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Де батько твій, Адаме? вы захотите почитать и другие книги Олди Генри Лайон. Посмотрите на страницу писателя Олди Генри Лайон - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Де батько твій, Адаме?, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Олди Генри Лайон, написавшего книгу Де батько твій, Адаме?, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Де батько твій, Адаме?; Олди Генри Лайон, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...