ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Олди Генри Лайон

Обитель героїв


 

Обитель героїв - Олди Генри Лайон
Обитель героїв - это книга, написанная автором, которого зовут Олди Генри Лайон. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Обитель героїв равен 281.61 KB

Обитель героїв - Олди Генри Лайон - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации

Генрі Лайон Олді
Обитель героїв

Том перший
Реттія

Для багатьох відкриття простого факту, що чорне й біле – всього лише слова, а зовсім не протилежні об'єкти в моралі, етиці й буденності, – величезна цінність, покликана підтвердити їхню велемудрість.
Так дитина хвалиться матері пійманою жужелицею, у якій для малої втілена вся краса світобудови, і викликає в найкращому разі поблажливу посмішку.
Розпечене до білого залізо, торкаючись зіниць, дарує вічну чорноту.
Із чорних хмар падає білий сніг.
Тіні личить темне, а імені – світле, хоч буває й навпаки.
Ну і що? Ви хочете сказати мені, що тут криється якась таємниця?
Із записів Нихона Сивочола
Люди не знають тіньового боку речей, а проте саме в тіні, у півмороку, у глибині й криється те, що надає гостроти нашим почуттям. У глибині вашої душі – я.
Е. Шварц, «Тінь»
PROLOGUS

Рип-рип-рип-рип, рип-рип-рип-рип…
Гарний початок великого шляху.
Стратег Герман пройшовся з кутка в куток, спритно підхопивши зі столу кубок з вином. Нові бежевого кольору ботфорти при ходьбі ледь порипували в такт крокам. Так, звісно, Заповіт велів лицарям Ранкової Зорі берегти білими честь, помисли, одяг та взуття. Проте на час квесту дозволялися винятки. Надто вже гарний подарунок стрільцям Чорного Аспіда – білосніжні постаті на обвугленій і вкритій попелом землі навколо Цитаделі. У цьому разі Заповіт лише м'яко рекомендував «по можливості, світлі тони», але не наполягав категорично.
Молодий стратег дотримувався рекомендацій: бежеві ботфорти, вершково-кремові лосини, новомодний, завужений у талії камзол із блідо-блакитного сукна, два ряди срібних ґудзиків… Втім, у змінному гардеробі було вбрання й темніших барв. Командор зобов'язаний передбачити все, нехай навіть подібний дріб'язок і не належить до сфери стратегії чи тактики. Пригадується, гранд-професор Люгель Двоголовий з кафедри фунстрату повсякчас повторював на лекціях: «Перемога починається не з флангового прориву кавалерії, а із запасних гетрів у багажі барабанщика!

Обитель героїв - Олди Генри Лайон - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Обитель героїв на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Обитель героїв автора Олди Генри Лайон придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Обитель героїв вы захотите почитать и другие книги Олди Генри Лайон. Посмотрите на страницу писателя Олди Генри Лайон - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Обитель героїв, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Олди Генри Лайон, написавшего книгу Обитель героїв, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Обитель героїв; Олди Генри Лайон, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...