ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

 

Маруся - Квитка-основьяненко Григорий Федорович
Маруся - это книга, написанная автором, которого зовут Квитка-основьяненко Григорий Федорович. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Маруся равен 106.37 KB

Маруся - Квитка-основьяненко Григорий Федорович - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации
Григорий Федорович Квитка-Основьяненко
МарусяГригорій Федорович Квітка-Основ'яненко

Маруся

Посвящается Анне Григорьевне Квитке Квітка (Вульф) Анна Григорівна (1800 – 1852) – дружина письменника. Після закінчення Смольного інституту у Петербурзі працювала класною дамою в Харківському інституті благородних дівиць. Г. Ф. Квітка-Основ'яненко завжди ділився з нею творчими планами. «Я и Анна Григорьевна – один человек, одинаково чувствующий, одинаково мыслящий, одинаково действующий, – писав він у листі до П. О. Плетньова від 1 лютого 1841 р. (Квітка-Основ'яненко Г. Ф. Зібр. творів. У 7-ми т., т. 7, с. 284).
Часто мені приходить на думку: чого б то чоловікові так дуже пристращатись на сім світі до чого-небудь, не то щоб до якої вещі, а то хоч би і до наймиліших людей: жінки, діточок, щирих приятелей і других? Перше усього подумаймо: чи ми ж на сім світі вічні? І що є у нас, хоч скотинка, хоч хлібець на току, худобонька, у скриньці, так сьому так усе без порчі й бути? Ні, нема тут нічого вічного! Та й ми самі що? Сьогодні жив, завтра – що бог дасть! Адже ж живучи промеж людей, тільки і чуєш: там дзвонять по душі, там голосять по покійнику, там справляють старцям обід… Що в бога день тобі говорять: ось той недуж, той вмира, а той вмер… Ти і не оглядишся і незчуєшся, як зоставсь сам собі на світі; хоч і з людьми, і промеж людей, та ба! Усе тобі або не такі приятелі, яких поховав, або і зовсім не звісні; та воно тобі усе равно, що блукаєш у дрімучому лі

Маруся - Квитка-основьяненко Григорий Федорович - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Маруся на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Маруся автора Квитка-основьяненко Григорий Федорович придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Маруся вы захотите почитать и другие книги Квитка-основьяненко Григорий Федорович. Посмотрите на страницу писателя Квитка-основьяненко Григорий Федорович - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Маруся, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Квитка-основьяненко Григорий Федорович, написавшего книгу Маруся, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Маруся; Квитка-основьяненко Григорий Федорович, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...