ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Кравченко Нина

Напитки домашнего приготовления


 

Напитки домашнего приготовления - Кравченко Нина
Напитки домашнего приготовления - это книга, написанная автором, которого зовут Кравченко Нина. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Напитки домашнего приготовления равен 63.31 KB

Напитки домашнего приготовления - Кравченко Нина - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации
Нина Кравченко
Напитки домашнего приготовленияHaпoї домашнього приготування

Улюбленим напоєм наших предків з давніх давен був мед. Його готували з бджолиного меду, який варили з водою, і потім зброджували.
Про широке використання меду як народного напою згадується в багатьох історичних документах. Так, ще в Лаврентіївському списку говориться, що древляни зварили і відвезли в місто дуже багато меду для поминок, які влаштувала княгиня Ольга по своєму чоловікові.
Мед був звичайним частуванням на весіллях і під час свят.
Готовий мед наливався в бочки, які зберігались у спеціальних льохах, так званих медушах.
Іншим напоєм, добре відомим нашим далеким предкам, був квас. Його готували переважно з житнього борошна або житнього хліба і солоду.
Дуже поширеним напоєм було і пиво.
Готувалось воно спочатку без хмелю, але вже в XII ст. слово «пиво» набуло значення окремого (хмільного) напою поряд з медом і вином. В XV ст. з'являється «гаряче вино» – горілка. З появою горілки почалося виготовлення і різних настойок та наливок, про колір і смак яких давались найкращі відгуки.
З виникненням промислового винокуріння асортимент напоїв, які готували на Україні в домашніх умовах, зменшувався. Однак, незважаючи на це, ще й досі багато напоїв, рецептури яких наводимо нижче, готуються в домашніх умовах.

Варенуха

В давнину варенуха була улюбленим напоєм. Готують її так. Промиті яблука, вишні, груші і сливи кладуть в окремі посудини, заливають горілкою і настоюють 5–6 год. Потім все зливають в одну емальовану або керамі

Напитки домашнего приготовления - Кравченко Нина - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Напитки домашнего приготовления на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Напитки домашнего приготовления автора Кравченко Нина придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Напитки домашнего приготовления вы захотите почитать и другие книги Кравченко Нина. Посмотрите на страницу писателя Кравченко Нина - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Напитки домашнего приготовления, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Кравченко Нина, написавшего книгу Напитки домашнего приготовления, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Напитки домашнего приготовления; Кравченко Нина, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...