ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Гримич Марина

Варфоломієва ніч


 

Варфоломієва ніч - Гримич Марина
Варфоломієва ніч - это книга, написанная автором, которого зовут Гримич Марина. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Варфоломієва ніч равен 161.19 KB

Варфоломієва ніч - Гримич Марина - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации
Марина Гримич
Варфоломієва нічМарина Гримич

Варфоломієва ніч

Моєму чоловікові
ІГОРЮ ОСТАШУ
присвячую


До готелю районного містечка однієї з країн пострадянського простору під'їхали старі «Жигулі». З них вийшов чоловік із зовнішністю звичайного командировочного з невеличкою валізкою. Ця подія аж ніяк не зацікавила сонне провінційне довкілля. Лише кіт, що мирно спав на ґанку готелю, ліниво підняв був свою руду мордочку, але не в змозі боротися зі сном, відразу уткнув її в пухкенькі лапки. Чоловік огледівся і побачив знайому картину, яку повсякчас зустрінеш в будь-якому райцентрі колись безмежної радянської батьківщини. Запилена, обшарпана сіра будівля колишнього райкому партії – тепер міська мерія чи райдержадміністрація; навпроти – через площу – пам'ятник Невідомому солдатові зі сколупнутим носом і з голубом на голові; універмаг з великими вікнами, немитими ще з часів розвинутого соціалізму, й неодмінний атрибут центральної площі райцентру – клумба. Дорогий мій читачу! Ви ніколи не замислювалися над дивним і загадковим словом «клумба». У мешканців колишнього Радянського Союзу вона асоціюється із соціалістичним порядком, який вимагав вносити соціалістичну естетику в соціалістичну дійсність. Клумби з квітами революційного кольору і революційної невибагливості – бегоніями – були невіддільним атрибутом офіційної

Варфоломієва ніч - Гримич Марина - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Варфоломієва ніч на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Варфоломієва ніч автора Гримич Марина придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Варфоломієва ніч вы захотите почитать и другие книги Гримич Марина. Посмотрите на страницу писателя Гримич Марина - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Варфоломієва ніч, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Гримич Марина, написавшего книгу Варфоломієва ніч, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Варфоломієва ніч; Гримич Марина, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...