ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Дереш Любко

Тереза та парабола


 

Тереза та парабола - Дереш Любко
Тереза та парабола - это книга, написанная автором, которого зовут Дереш Любко. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Тереза та парабола равен 52.36 KB

Тереза та парабола - Дереш Любко - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации


Самійло Немирич
Любко Дереш
Тереза та парабола
This body holding me
Feeling eternal all this pain is an illusion
Of what it means to be alive
Tool, “Parabola”

Терезка думає закрапатися

1.
Сонечко семикрапкове (також знане в деяких колах як Coccinella septempunctata) своєю появою десь між пермом і тріасом створило справжню архаїчну сенсацію. Воно вилізло з-за обрію бруньки на самісінькому чубкові дерева гінкго, вказуючи білими цятками в керунку палаючого оранжем заходу. В цю секунду тріумфу сонечко видавалося сяючою планетою, що затулила сонце. На півкулі маренового в чорну горошину панцира лищали неозорі хітинові бліки. Сонечко завмерло на тлі велетенського диска сонця і вмиротворено заворушило вусиками.
Так на світ, необов’язковим транзитом, з’явилося сонечко, найгармонійніша серед присутніх на планеті істот. І хоч у реальності, доступній нашому сприйняттю, сонечка проводять всього шосту частину відведеного їм часу, саме вони підтримують у людині первинне відчуття спокою та злагоди зі самим собою. Тим не менше, у світовій свідомості образ сонечка так міцно пов’язаний із епохою праящерів, що й досі, при вигляді цього милого, щокастого малюка згадуються паркість світагнків та велетенські стовпи динозаврячих ніг.
Спостерігаючи за праісторичним сходженням сонечка на вістря зажухлої травини, Терезка з певною заздрістю зрозуміла, наскільки добре чуєшся, коли в тебе на спині така гладка півкуля, а на ній — чорні цятки. Це ж умерти можна з радості.
Лускатий циліндр попелу з тріском відлупився від тліючої цигарки і впав десь у траву. Тереза напружила погляд і сфокусувала його на жевріючому кінчику, що сам собою тягнувся до фільтра. Вона перевернулася на спину, затягнулася й пустила дим у небо серпня.
Що б могла Терезка розповісти про саму себе, якби не її наплечник? Нічого. Вона не вміла перескакувати язиком зі слова на слово так швидко, як це вдавалося Бубі. Не кажучи вже про той пафос Єгови, з яким ронив слова Антон.
Легко переносила тільки товариство себе та маленьких дітей.

Тереза та парабола - Дереш Любко - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Тереза та парабола на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Тереза та парабола автора Дереш Любко придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Тереза та парабола вы захотите почитать и другие книги Дереш Любко. Посмотрите на страницу писателя Дереш Любко - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Тереза та парабола, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Дереш Любко, написавшего книгу Тереза та парабола, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Тереза та парабола; Дереш Любко, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...