ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Джангіров Дмитро

Іміджмейкер із Москви


 

Іміджмейкер із Москви - Джангіров Дмитро
Іміджмейкер із Москви - это книга, написанная автором, которого зовут Джангіров Дмитро. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Іміджмейкер із Москви равен 412.18 KB

Іміджмейкер із Москви - Джангіров Дмитро - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрацииДмитро Джангіров
Іміджмейкер із Москви

На обкладинці використані колажі Миколи Сологубова.
За кіносценарієм Дмитра Джангірова і Валерія Зайцева «Іміджмейкер».

Частина 1

Пролог
Ранкова Москва під скупим промінням грудневого сонця холодно виблискувала шпилями Кремля, маківками собору Василя Блаженного і металевою табличкою на дверях євроофісу, загубленого в занедбаному бруко-ваному провулку між столітніми двоповерховими будиночками та гуртожитками профтехучилищ. На офісній табличці суворими літерами було викарбовано: «H. E. Боженко, доктор политических наук, Имиджмейкер международного класса».
Алюмінієвий, пенсійного віку репродуктор у формі дзвона, що пам'ятав ще голос Левіта-на та справу лікарів-шкідників, бадьоро верещав зі стовпа пісню «Утро красит нежным светом…». Життєствердна рипляча мелодія штовхалася дворами, блукала павутинням засніжених вуличок, котилася змерзлим узвозом та, врешті-решт, розбивалась об броньовані двері офісу. Тут, у відреставрованому помешканні на першому поверсі житлового будинку, самовіддано і натхненно працювали двоє – іміджмейкер Нестор Євграфович Бо-женко та його незмінний асистент Артур Андрійович Тютін, – Артурчик, – як називав його Шеф.
Нестор Євграфович – високий кароокий 38-річний чоловік у розквіті творчих, інтелектуальних і фізичних сил, із чорнявим, шляхетно посивілим на скронях волоссям, мав чудовий зір. Окуляри ж у золотій оправі він надягав лише тоді, коли зустрічався з клієнтами, – суто для іміджу, яким надзвичайно дорожив. Нестор Євграфович був людиною освіченою і цікавою, з високою самооцінкою, що базувалася на виключно об'єктивній повазі до себе за талант, комунікабельність, гострий розум, винахідливість і низку інших непересічних здібностей, справді вартих поваги. Він купував неймовірно дорогі костюми, сорочки та краватки у найеліт-ніших європейських салонах. Не відмовляв собі іміджмейкер і у вишуканих стравах елітних ресторанів. Словом, грошей на свою особу та, головне, – її неповторний імідж, він не шкодував.

Іміджмейкер із Москви - Джангіров Дмитро - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Іміджмейкер із Москви на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Іміджмейкер із Москви автора Джангіров Дмитро придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Іміджмейкер із Москви вы захотите почитать и другие книги Джангіров Дмитро. Посмотрите на страницу писателя Джангіров Дмитро - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Іміджмейкер із Москви, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Джангіров Дмитро, написавшего книгу Іміджмейкер із Москви, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Іміджмейкер із Москви; Джангіров Дмитро, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...