ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Кирій Іван Іванович

Голодна весна


 

Голодна весна - Кирій Іван Іванович
Голодна весна - это книга, написанная автором, которого зовут Кирій Іван Іванович. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Голодна весна равен 227.28 KB

Голодна весна - Кирій Іван Іванович - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации
Іван Іванович Кирій
Голодна веснаІван Кирій
Голодна весна

Світлій пам'яті дружини Галини Василівни

Розділ перший. «СІЛЛЮ ГОЛОДУ НЕ ВГАМУЄШ»

Я в хаті сам-один. Сиджу на холодній лаві біля застільного вікна й дивлюся в маленьку каламутну шибку на грязьку вулицю. Спершу вона стала грязькою од талого снігу, а потім пройшли рясні дощі, й тепер нею ні проїхати, ні пройти, не вулиця – болото.
А якраз навпроти нашої хати ще й величезна, глибока калюжа. Щоб обминути її, треба йти попід самісінькою хатньою стіною, по глиняній призьбі, яка, на диво, ще не розкисла від сирості й не обвалилася.
Мені цікаво дивитись, як ідуть мимо вікна люди. Хто на вигін, до крамниці, хто в сільраду чи контору колгоспу, хто ще кудись.
Потім вони вертаються назад. Одні щось несуть під пахвою чи просто в руках, інші без нічого. Всі заклопотані, з опущеними плечима, забрьохані. Я їх усіх знаю. І вони мене знають. Деякі навіть кивають мені головою, щось кажуть. Що – я не розбираю, не чути, але теж хитаю їм у відповідь головою. І мені веселіше від того, що я бачу людей, бо одному в хаті нудно. Та ще й у поганенько протопленій, уже немає гаразд чим – все топливо за зиму піч проковтнула. Морози були люті. Отож унесла мати вранці трішки якогось сирого сміття, продиміла ним посеред печі, аби вважалося, що топила, та й усе.
Є й ще одна причина, яка змушує мене сидіти біля вікна та дивитися, хто куди пройшов попід хатою. Мені дуже хочеться ї

Голодна весна - Кирій Іван Іванович - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Голодна весна на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Голодна весна автора Кирій Іван Іванович придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Голодна весна вы захотите почитать и другие книги Кирій Іван Іванович. Посмотрите на страницу писателя Кирій Іван Іванович - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Голодна весна, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Кирій Іван Іванович, написавшего книгу Голодна весна, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Голодна весна; Кирій Іван Іванович, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...