ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Шевчук Валерiй

Дiм на горi


 

Дiм на горi - Шевчук Валерiй
Дiм на горi - это книга, написанная автором, которого зовут Шевчук Валерiй. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Дiм на горi равен 282.08 KB

Дiм на горi - Шевчук Валерiй - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрацииАннотация
Роман побудований з двох частин: повісті-преамбули і циклу «Голос трави» з тринадцяти новел. Цікаво, що новел саме тринадцять: містична тканина твору дає підстави говорити про невипадкову наявність цього магічного числа. Ірреальні мотиви з`являються ще в повісті-преамбулі. Образи жінок, що мешкають у Домі на горі, виписані цілком реалістично, традиційними прийомами і засобами характеротворення. Та міф-легенда, який перетворюється на циклічно повторюваний магічний обряд, пронизує жіночі образи ореолом таємничості. Пришельці, які «з`являються бозна-звідки» перед жінками Дому, подані в романі як демонологічні істоти. Вони сірим птахом спускаються з неба, перетворюються на чоловіків і намагаються спокусити юних мешканок Дому. Якщо зваблення вдається — народжуються дивні хлопчики, «доля яких майже завжди була сумна». Варто наголосити на демонологічності цих хлопчиків. Більшість сюжетів циклу «Голос трави» запозичені з фольклорно-фантастичних і міфологічних оповідей.
Валерій Шевчук
Дім на горі

Роман — балада
ЧАСТИНА ПЕРША
ДIМ НА ГОРI

Повість — преамбула
Розділ перший
СПОКIЙ
Хай буря в серці пана мойого втихне!
Хай заспокоїться бог, якого не знаю…
З вавілонських молитов

1
"Тихий і незвичний спокій!" — подумав Володимир. Не був то спокій, що знав його досі: тиша квартири, моторошна тиша перед початком бою, тиша лісу, коли лежав у польовому шпиталі й дивився, як хитаються над головою і порипують величезні сосни. Тут відчував тишу первозданну, бо не була глуха; можливо, відчувалася так об'ємно, бо звуки гучали напрочуд влагоджено, світ раптом поширшав і спросторів для Володимира, тихе світло розлилося по ньому.
Iшов уздовж вулички, брук — тільки в нікчемних залишках, інколи розливалася на дорозі брунатна калюжа, скраю галасливо хлюпалися горобці: сонце впало на плесо, і калюжа раптом заграла й запромінилася гострими голубими спалахами. Горобці з шурхотом злетіли, покинувши в поросі мокрі гнізда; від найближчої хати долинув дзвін посуду, з іншого боку закудкудакала курка й загорлав півень.

Дiм на горi - Шевчук Валерiй - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Дiм на горi на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Дiм на горi автора Шевчук Валерiй придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Дiм на горi вы захотите почитать и другие книги Шевчук Валерiй. Посмотрите на страницу писателя Шевчук Валерiй - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Дiм на горi, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Шевчук Валерiй, написавшего книгу Дiм на горi, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Дiм на горi; Шевчук Валерiй, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...