ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Бабула Володимир

Сигнали з всесвiту - 1. Сигнали з Всесвіту


 

Сигнали з всесвiту - 1. Сигнали з Всесвіту - Бабула Володимир
Сигнали з всесвiту - 1. Сигнали з Всесвіту - это книга, написанная автором, которого зовут Бабула Володимир. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Сигнали з всесвiту - 1. Сигнали з Всесвіту равен 220.54 KB

Сигнали з всесвiту - 1. Сигнали з Всесвіту - Бабула Володимир - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации


AVB
«Сигнали з Всесвіту»: видавництво художньої літератури "Дніпро"; Київ; 1968
Володимир Бабула
СИГНАЛИ З ВСЕСВІТУ
Науково-фантастичний роман
Своїм дітям Митькові, Аленці, Томашеві та всім іншим мандрівникам у третє тисячоліття від щирого серця присвячує.
Автор
КНИГА ПЕРША
СИГНАЛИ З ВСЕСВІТУ
ЧАСТИНА ПЕРША
ПРОБУДЖЕННЯ
Розділ І
Син Півночі
Кабіна міжпланетного корабля, освітлювана тільки м'яким спокійним сяйвом Землі, тоне в сутінках.
Чоловік сидить у кріслі біля круглого вікна і не може відірвати очей від незвичайної картини. Його мрійний погляд блукає по величезній кулі, що пливе кудись в одвічній темряві.
Людина зі своїми радощами і турботами, людство, захоплене величною боротьбою з природою, міста і ліси, моря і суходоли — все це за кілька годин космічного польоту злилось у єдине поняття: планета Земля. Зараз вона висить нерухомо серед незліченних зірок, а її поверхня видається мертвою, ніби на ній погасло все життя.
Плечі чоловіка раптом пересмикнулись; він наче скинув з себе важку півдрімоту, одвернувся від вікна і прошепотів у присмерк кабіни:
— Аленко, ви спите?
— Ні, Северсон. Уже з годину як прокинулась, але не хотіла вас турбувати… Ви, мабуть, поринули в спогади, і тепер вам сумно, правда? — Дівчина з великими чорними очима трохи нахилилась уперед. На її обличчя з вікна впало сріблясте сяйво.
— Те, що я зараз відчуваю, Аленко, не можна назвати сумом. Розумієте… — Северсон з великим зусиллям підшукував потрібні слова. — Розумієте, тут людина… як ангел з величезними крилами. Пливе у безмежному просторі і з зоряної високості оглядає континенти. Це таке дивне відчуття… Погляньте-но на цей величезний глобус! Скільки ми, люди, на ньому вже пережили! Скільки міг би розповісти навіть я один… Там буяє й вирує життя; мені здається, ніби аж сюди сягає гудіння могутньої енергії, яка покірно служить людині. А що таке, зрештою, сама людина? Маленька мурашка, коли поглянути здалеку; вона разом зі своїми найбільшими справами — ніщо!

Сигнали з всесвiту - 1. Сигнали з Всесвіту - Бабула Володимир - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Сигнали з всесвiту - 1. Сигнали з Всесвіту на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Сигнали з всесвiту - 1. Сигнали з Всесвіту автора Бабула Володимир придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Сигнали з всесвiту - 1. Сигнали з Всесвіту вы захотите почитать и другие книги Бабула Володимир. Посмотрите на страницу писателя Бабула Володимир - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Сигнали з всесвiту - 1. Сигнали з Всесвіту, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Бабула Володимир, написавшего книгу Сигнали з всесвiту - 1. Сигнали з Всесвіту, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Сигнали з всесвiту - 1. Сигнали з Всесвіту; Бабула Володимир, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...