ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Коретнюк Юрко

Стотридцятитрьоххвилинний бог


 

Стотридцятитрьоххвилинний бог - Коретнюк Юрко
Стотридцятитрьоххвилинний бог - это книга, написанная автором, которого зовут Коретнюк Юрко. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Стотридцятитрьоххвилинний бог равен 116.63 KB

Стотридцятитрьоххвилинний бог - Коретнюк Юрко - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации


OCR \\
Аннотация
…у неї було порушене диханя у клітинах. Просто увесь вільний час вона перебувала десь поблизу Юпітера, залишаючись ногами на Землі. Там, вона, казала, живуть янголи із чорними крилами.
Їхні крила були чорними, бо коли янголи літали поблизу сонця, на крильця сідала кіптява. Санта Марія дивилася на них та посміхалася. А потім поверталася на Землю…
Юрко Коретнюк
Стотридцятитрьоххвилинний бог

Художнє оформлення обкладинки — Peter Ernst Seelig (с) 2006
We think the same things at the same time.
Thom Yorke, Harrowdown Hill
(Thom Yorke, Harrowdown Hill)
Track 1 — Коді (Come on Die Young ) 2:10
— У тебе красиві силіконові імплантати.
„Що, бля?” — це були перші думки, які прийшли мені у голову. І тільки після того я обернулася, щоб подивитися на ту людину яка сказала це.
Позаду мене стояла дівчина. Я вже була думала бити прямісінько у пику, але вчасно схаменулася.
Через кілька хвилин виявилася, що вона казала про мої силіконові вставки у портфелі.
Лежати на підлозі та доторкатися до предметів, які мене оточують. Головне — це не те, що ти робиш, а те, як ти робиш це. Мені подобаються речі на дотик. Мені байдуже які вони на вигляд. Хоча я ніколи не відрізнялася правильністю моїх відчуттів, які спрямовують тілесні сенсори з усього тіла.
Коді сидить у кріслі та читає українські народні казки. Читає українські книжки російською, бо мовою оригіналу у тому жлобському ТЦ на Бессарабській площі не знайшлося. Вона сказала, щоб я не переймалася. Вона каже, що знає російську навіть краще за українську.
Я не переймаюся, я гидуюся. Зімбабве — також Росія…
Йду до туалету й тихо плачу. Хоча, ні. Я не плачу. Я пісяю.
І тільки через кілька хвилин я поклала собі до рота жувальну гумка із смаком кавуна, щоб заїсти димну суміш тютюну-цибулі-тіста-картоплі-вареників. Мабуть погано я їх зварила, тому що із кожним рухом щелепи до горла підкочується нудота. Через кілька хвилин випльовую жуйку та повільно перелажу на ліжко.

Стотридцятитрьоххвилинний бог - Коретнюк Юрко - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Стотридцятитрьоххвилинний бог на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Стотридцятитрьоххвилинний бог автора Коретнюк Юрко придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Стотридцятитрьоххвилинний бог вы захотите почитать и другие книги Коретнюк Юрко. Посмотрите на страницу писателя Коретнюк Юрко - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Стотридцятитрьоххвилинний бог, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Коретнюк Юрко, написавшего книгу Стотридцятитрьоххвилинний бог, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Стотридцятитрьоххвилинний бог; Коретнюк Юрко, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...