ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Андерсон Пол Уильям

Людина, що прийшла надто рано


 

Людина, що прийшла надто рано - Андерсон Пол Уильям
Людина, що прийшла надто рано - это книга, написанная автором, которого зовут Андерсон Пол Уильям. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Людина, що прийшла надто рано равен 76.31 KB

Людина, що прийшла надто рано - Андерсон Пол Уильям - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрацииАннотация
Тут зібрано науково-фантастичні оповідання сучасних зару-біжних письменників на антирелігійну тематику. Людина лише тоді повноцінна, коли скидає з себе пута, коли вірить у власні си-ли, у всеперемагаючий людський розум, — така думка пронизує твори збірки.
Пол Андерсон
Людина, що прийшла надто рано

І тож я и кажу, на старість людина взнає так багато, що чудуєш, як мало може її іноді здивувати. Кажуть, у міклагардського короля перед троном лежить звір із щирого золота, який буцімто стає дибки й рикає. I в я про це від Ейліфа Ейріксона, що служив у королівській дружині, а йому, коли він не п’яний, вірити можна. Бачив він і грецький вогонь, що горить на воді.
Ось чому, жрече, я так легко вірю твоїм оповідкам про Христа. Бував я і в Англії, і в країні франків, бачив — добре живе там люд. Напевне, це дуже могутній бог, коли стільки народів уклоняється йому… Ти, здається, сказав, що кожному, хто прийме твою віру, дадуть біле вбрання? Я не від того, щоб мати таке. Тільки ось зацвіте вона через наші прокляті ісландські тумани, але ж можна принести жертву домовикові і… Як? У вас цього не роблять? Та що ви? Я ладен навіть поступитися шматком доброї конини, хоча зуби в мене вже зовсім не ті… Адже кожна розумна людина знає, скільки неприємностей можуть завдати домовики, якщо їх не нагодувати досхочу.
…Що ж, вип’ємо ще по чарі й поговоримо. Подобається тобі моє пиво? Я сам його варю. А чари ці я привіз із Англії багато років тому. Тоді я був ще молодий… Як час летить… Потім я повернувся сюди, дістав у спадок від батька оцю садибу й з того часу вже нікуди не виїздив Плавати з вікінгами добре замолоду, а постарієш — починаєш розуміти, в чому справжнє багатство людини: багатство — це земля й товар.
Ану підкинь палива, Х’ялті! Холоднувато стає. Іноді мені здається, що зими тепер кути суворіші, ніж за моїх хлоп’ячих років. Ось і Торбранд з Селмондейла теж такої думки, але він гадає, це боги гніваються за те, що багато наших зреклося їх. Нелегко тобі буде, жрече, навернути до своєї віри Торбранда.

Людина, що прийшла надто рано - Андерсон Пол Уильям - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Людина, що прийшла надто рано на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Людина, що прийшла надто рано автора Андерсон Пол Уильям придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Людина, що прийшла надто рано вы захотите почитать и другие книги Андерсон Пол Уильям. Посмотрите на страницу писателя Андерсон Пол Уильям - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Людина, що прийшла надто рано, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Андерсон Пол Уильям, написавшего книгу Людина, що прийшла надто рано, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Людина, що прийшла надто рано; Андерсон Пол Уильям, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...