ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Ненацкий Збигнев

Пригоди самоходика - 2. Нові пригоди самоходика


 

Пригоди самоходика - 2. Нові пригоди самоходика - Ненацкий Збигнев
Пригоди самоходика - 2. Нові пригоди самоходика - это книга, написанная автором, которого зовут Ненацкий Збигнев. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Пригоди самоходика - 2. Нові пригоди самоходика равен 114.14 KB

Пригоди самоходика - 2. Нові пригоди самоходика - Ненацкий Збигнев - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации


Пригоди самоходика – 2
AVB
«Нові пригоди самоходика»: "Веселка"; Київ; 1979
Аннотация
Ця книжка — гостросюжетна захоплююча повість сучасного польського письменника про те, як молодь допомогла врятувати від злочинців затоплені під час війни музейні скарби.
НОВІ ПРИГОДИ САМОХОДИКА
Збігнєв Ненацький
РОЗДІЛ ПЕРШИЙ
Зустріч біля переправи. Чоловік, що розуміється на всьому. Перша пригода. Ватага Чорного Франека. Боягуз. Біла яхта. Його світлість князь спінінгу. Таємничий лист. Хто такий Капітан Немо? Сірий глісер.
На початку липня в пропахлій кислим пивом закусочній «Над Озерищем» було дуже людно. Пором, що перевозив на той бік неширокого в цьому місці озера, саме поламався, і його обіцяли полагодити хіба за годину. Тому кожен, хто під'їздив, — або відразу ж повертав назад, об'їжджаючи сорок кілометрів дорогою навколо озера, або чекав, коли полагодять пором. І в прохолодній закусочній пив пиво чи лимонад, їв ковбасу з гірчицею, бо більше нічого пити і їсти там не було.
Мій самохід був другим у не дуже довгому ряду автомашин до в'їзду на пором. Поперед мене стояв старий, обшарпаний грузовик з якогось мазурського держгоспу, ним приїхало дванадцятеро хлопців і дівчат. Спершу я подумав, що ця молодь їде на сільськогосподарські роботи, а побачивши, як вони знімають з машини рюкзаки, погнуті баклажки й пооббивані казанки, здогадався, що їхній гурт приїхав автостопом порозкошувати над Озерищем. Мабуть, вони щойно розпочали свої літні мандри, бо ще мали гроші: компанія сіла за один великий стіл у закусочній і щедро пригощалась пивом, галасуючи на жаргоні вуличних хлопчаків.
Відразу ж після мене під'їхали дві приватні машини: «Сирена» і «Вартбург» з варшавськими номерами. Прикручений зверху на «Сирені» багажник аж угинався від кемпінгового обладнання: лантухів із спальними мішками, наметами, надувними матрацами. А «Вартбург» тяг за собою двоколку з невеличким човном. І хоч машини були з дороги, вони аж сяяли чистотою, а човен ніби й не був ще на воді.

Пригоди самоходика - 2. Нові пригоди самоходика - Ненацкий Збигнев - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Пригоди самоходика - 2. Нові пригоди самоходика на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Пригоди самоходика - 2. Нові пригоди самоходика автора Ненацкий Збигнев придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Пригоди самоходика - 2. Нові пригоди самоходика вы захотите почитать и другие книги Ненацкий Збигнев. Посмотрите на страницу писателя Ненацкий Збигнев - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Пригоди самоходика - 2. Нові пригоди самоходика, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Ненацкий Збигнев, написавшего книгу Пригоди самоходика - 2. Нові пригоди самоходика, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Пригоди самоходика - 2. Нові пригоди самоходика; Ненацкий Збигнев, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...