ТВОРЧЕСТВО

ПОЗНАНИЕ


ПОИСК КНИГ      ТОП лучших авторов Либока
А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

Ненацкий Збигнев

Пригоди самоходика - 1. Острів злочинців


 

Пригоди самоходика - 1. Острів злочинців - Ненацкий Збигнев
Пригоди самоходика - 1. Острів злочинців - это книга, написанная автором, которого зовут Ненацкий Збигнев. В библиотеке LibOk вы можете без регистрации и без СМС скачать бесплатно ZIP-архив этой книги, в котором она находится в формате ТХТ (RTF) или FB2 (EPUB или PDF). Кроме того, данную электронную книгу можно комфортно и без регистрации прочитать онлайн прямо на нашем сайте.

Размер архива для скачивания с книгой Пригоди самоходика - 1. Острів злочинців равен 107.52 KB

Пригоди самоходика - 1. Острів злочинців - Ненацкий Збигнев - скачать бесплатно электронную книгу, без регистрации


Пригоди самоходика – 1
AVB
«Острів злочинців»: Видавництво ЦК ЛКСМУ "Молодь"; Київ; 1967
Аннотация
Дія цієї повісті відомого польського письменника З. Ненацького відбувається в наші дні, але вона тісно зв'язана з подіями другої світової війни.
Втікаючи від Радянської Армії, поміщик-фашист заховав на території Польщі награбовані твори мистецтва. Бандити, що дізналися про це, намагаються вивезти їх. На розшуки скарбів виїздить молодий журналіст, який хоче повернути народові те, що вкрали гітлерівці. Він потрапляє на Острів злочинців, де зазнає багатьох несподіваних і небезпечних пригод, перш ніж досягає мети.
Збігнєв Ненацький
Острів злочинців
РОЗДІЛ ПЕРШИЙ
Дивовижна спадщина. — Загадковий автомобіль дядька Громилла. — Що воно таке? — Сенсація на вулиці. — Бридкий хробак. — Кпини біля бензоколонки. — Шалена швидкість. — Подив автомобілістів. — На що здатна дядькова машина.
Не треба шукати пригоди. Її не знайдеш, хоч би ти й подався аж на край світу, за глибокі моря і високі гори. Вона не з'явиться, хоч би чекав на неї день і ніч, хоч би навіть вдавався до провокацій і розставляв на неї пастки. Не озветься на жодне благання, і може статися, що її не знайдеш навіть там, де вона вже спіткала багатьох. Хіба ж не доводилося часом подорожнім перетинати відомий своєю бурхливістю океан, коли той був спокійний, наче ставок у селі? Хіба ж не доводилося багато кому продиратися крізь найдикіші джунглі й не натрапити ні на тубільців, що зазіхали б на їхнє життя, ні на кровожерних звірів; дикі джунглі були такі ж безпечні, як міський парк.
Бо пригоди не треба шукати. Вона прийде сама — несподівана та неймовірна — і найчастіше тоді, коли ми не чекаємо й не хочемо її, коли вона нам не потрібна! Спершу вона подає нам тільки знак — ось я, прийшла по тебе, хочу втягти тебе в свою гру. Ти одразу мусиш здогадатися, що то власне її знак, мусиш його впізнати серед тисячі інших знаків. Не можна легковажити її покликом чи відкладати зустріч на потім. Пригода не любить лінивих.

Пригоди самоходика - 1. Острів злочинців - Ненацкий Збигнев - читать бесплатно электронную книгу онлайн


К сожалению, отзывы и коментарии к книге Пригоди самоходика - 1. Острів злочинців на нашем сайте не предусмотрены.
Полагаем, что книга Пригоди самоходика - 1. Острів злочинців автора Ненацкий Збигнев придется вам по вкусу!
Возможно, что после прочтения книги Пригоди самоходика - 1. Острів злочинців вы захотите почитать и другие книги Ненацкий Збигнев. Посмотрите на страницу писателя Ненацкий Збигнев - возможно там есть еще книги, которые вас заинтересуют.
Если вы хотите узнать больше о книге Пригоди самоходика - 1. Острів злочинців, то воспользуйтесь поисковой системой или Википедией.
Биографии автора Ненацкий Збигнев, написавшего книгу Пригоди самоходика - 1. Острів злочинців, на данном сайте нет.
Ключевые слова страницы: Пригоди самоходика - 1. Острів злочинців; Ненацкий Збигнев, скачать, читать, книга, произведение, электронная, онлайн и бесплатно.
загрузка...